Domki Góralskie domki zakopane zakopane domki chatki góralskie
góral

miejscowość:

KOŚCIELISKO

adres:

ul. Karpielówka Boczna 11 A

kontakt:

(+48) 692 417 713

Rozpocznij rozmowę słowami: Dzwonię z portalu www.domkizakopane.net, co pozwoli na uzyskanie zniżki dla gości.

cena za osobę:

50

informacje o obiekcie

Sywarne to polana otoczona lasem 200 m od drogi, ze stawem letnim pełnym pstrągów i jesiotrów oraz dwoma stawami zimowymi mieszczącymi się we wnętrzu Karczmy Sywor. Obok tej niezwykłej karczmy powstały nowe domki w zabudowie szeregowej wybudowane dla gości szukających ciszy i pragnących poobcować z tatrzańską przyrodą.


Jeżeli chcesz zamieszkać w góralskiej chałupie, w lesie, korzystać ze smacznych posiłków w Karczmie Sywor, samodzielnie łowić rybki i je grillować zapraszamy do domków w zabudowie szeregowej
GAZDA, BACA, JUHAS, SIUCHAJ, HARNAŚ, BACIAR (zdjęcia w galerii)

 

Domek I "Baca"

To dwupiętrowy, regionalny, góralski domek z bali (płazów), w którym zamieszkać może swobodnie 7 osób. Na parterze znajduje się otwarty salon, kącik kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kubeczki, talerzyki, sztućce) i łazienka (kabina prysznicowa, ubikacja, bidet, umywalka). Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie: 2 i 3 osobowe. Na drugim piętrze znajduje się jedna dwuosobowa sypialnia. Salon wyposażony jest w TV, i elegancki komplet wypoczynkowy z funkcją spania, dzięki czemu w domku może zamieszkać nawet 8-9 osób. Ponadto w salonie znajdą Państwo stolik regionalny i drewniane zydle, garderobę z szafką na buty, szafę na ubrania.

Góralski nie znaczy siermiężny. Wysoki standard domku zapewni Państwu wygodę i komfort.


Domek II "Gazda"

Domek "Gazda" to domek dla 7 osób, zbudowany jest z bali (płazów) w góralskim stylu. Posiada on parter, na którym znajduje się otwarty salon, kącik kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kubeczki, talerzyki, sztućce) i łazienka (kabina prysznicowa, ubikacja, bidet, umywalka), oraz dwa piętra.Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie: 2 osobowe. W jednej z nich znajduje sie drabinka na 1 osobową antresolę ( antresola z oknem). Na drugim piętrze znajduje się jeszcze jedna dwuosobowa sypialnia.

Salon wyposażony jest w TV, i elegancki komplet wypoczynkowy z funkcją spania, dzięki czemu w domku może zamieszkać nawet 8-9 osób. Ponadto w salonie znajdą Państwo stolik regionalny i drewniane zydle, garderobę z szafką na buty, szafę na ubrania.

Wysoki standard domku zapewni Państwu wygodę i komfort

Domek III "Juhas"

To dwupiętrowy, regionalny, góralski domek z bali (płazów), w którym zamieszkać może swobodnie 6 osób. Na parterze znajduje się otwarty salon, kącik kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kubeczki, talerzyki, sztućce)i łazienką (kabina prysznicowa, ubikacja, bidet, umywalka). Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie 2 osobowe. Na drugim piętrze znajduje się jedna dwuosobowa sypialnia.

W sypialniach drewniane łóżka 1 osobowe z wygodnymi materacami, które można szuwać, nakastliki, komoda, lustro, wieszak. Salon wyposażony jest w TV, i elegancki komplet wypoczynkowy z funkcją spania, dzięki czemu w domku może zamieszkać nawet 8 osób. Ponadto w salonie znajdą Państwo stolik regionalny i drewniane zydle, garderobę z szafką na buty, szafę na ubrania. Wysoki standard domku zapewni Państwu wygodę i komfort.


Domek IV "Siuchaj"

Siuchaj to dwupiętrowy, regionalny domek z bali, w którym zamieszkać może swobodnie 7 osób. Posiada on dwa piętra i parter, na którym znajduje się otwarty salon, kącik kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kubeczki, talerzyki, sztućce) i łazienka (kabina prysznicowa, ubikacja, bidet, umywalka). Na pierwszym piętrze znajdują się 2 sypialnie 2 osobowa i 3 osobowa. Na drugim piętrze znajduje się jedna dwuosobowa sypialnia. W sypialniach znajdują się drewniane łóżka 1 osobowe z wygodnymi materacami, które można zsuwać, nakastliki, komoda, lustro, wieszak. Salon wyposażony jest w TV, i elegancki komplet wypoczynkowy z funkcją spania, dzięki czemu w domku może zamieszkać nawet 9 osób. Ponadto w salonie znajdą Państwo regionalny drewniany stolik i zydle, garderobę z szafką na buty oraz szafę na ubrania.

Wysoki standard domku gwarantuje Państwu wygodny i miły wypoczynek.Domek V "Harnaś"

Harnaś to dwupiętrowy, regionalny, góralski domek z bali (płazów), w którym zamieszkać może swobodnie 6 osób. Na parterze znajduje się otwarty salon, kącik kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kubeczki, talerzyki, sztućce) i łazienka (kabina prysznicowa, ubikacja, bidet, umywalka). Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie 2 osobowe. Na drugim piętrze znajduje się jedna dwuosobowa sypialnia. W sypialniach są drewniane łóżka 1 osobowe z wygodnymi materacami, które można zsuwać, nakastliki, komoda, lustro, wieszak. Salon wyposażony jest w TV, i elegancki komplet wypoczynkowy z funkcją spania, dzięki czemu w domku może zamieszkać nawet 8 osób. Ponadto w salonie znajdą Państwo stolik regionalny i drewniane zydle, garderobę z szafką na buty, szafę na ubrania. Góralski nie znaczy siermiężny. Wysoki standard domku zapewni Państwu wygodę i komfort.


Domek VI "Baciar"

To dwupiętrowy, regionalny, góralski domek z bali (płazów), w którym zamieszkać może swobodnie 6 osób. Na parterze znajduje się otwarty salon, kącik kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, kubeczki, talerzyki, sztućce) i łazienka ( kabina prysznicowa, ubikacja, bidet, umywalka). Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie 2 osobowe. Na drugim piętrze znajduje się jedna dwuosobowa sypialnia.

W sypialniach drewniane łóżka 1 osobowe z wygodnymi materacami, które można zsuwać, nakastliki, komoda, lustro, wieszak. Salon wyposażony jest w TV, i elegancki komplet wypoczynkowy z funkcją spania, dzięki czemu w domku może zamieszkać nawet 8 osób. Ponadto w salonie znajdą Państwo stolik regionalny i drewniane zydle, garderobę z szafką na buty, szafę na ubrania.

26826